Dětský příměstský inline kemp 2018

logo děti na kolech příměstské kempy Topsports

příměstský inline kemp 2018 - Všesporťák


Centrum kempu:      Praha - Volnočasový areál Gutovka

 • kemp je určen pro děti ve věku od 5 do 15 let
 • sportovní týden zaměřený na 5 různých sportů - každý den jiný 
 • zajištění stravy 3x denně (svačina, teplý oběd, svačina), pitný režim po celý den
 • završením kempu je obratnostní zábavná soutěž o věcné ceny (pátek 15:30)
 • děti si u nás vyzkouší a projdou si základy beachvolejbalu, lezení, fotbalu, minigolfu a florbalu

Program:

pondělí - pátek 8:00 - 16:30 

Doplňující aktivity:

bezpečnost pohybu při sportu, zábavný nácvik, průpravné hry a soutěže v jednotlivých sportech, zajímavá setkání se sportovci z jednotlivých plánovaných sportovních odvětví, doplňující zábavné hry, facepainting

Jak se přihlásit?

 1. vyplnění on-line přihlášky
 2. telefonicky na čísle 607877791
 3. pokud jste u nás byli již v minulých letech, stačí po termínu spuštění on-line přihlášek napsat e-mail s termínem a jménem dítěte, např.: Přihlašuji Aničku Novákovou v týdnu 20. 7. -24. 7. na Všesporťák do Prahy. Zašleme Vám potvrzující e-mail.

Když políčko s termínem svítí červeně, je kapacita kempu v tomto termínu naplněna.

Cena zahrnuje: 

 • program kurzu se zkušenými lektory
 • 2x denně svačinu a 1x denně teplý oběd
 • pitný režim 
 • Alexův odznak
 • sportovní tričko kempů
 • výuku pod střechou, v případě velkého deště tělocvičnu
 • vstupy, výlet na koloběžkách, případný autobus
 • nově úrazové pojištění, dříve jen připojištění
 • návštěva lva Alexe
 • závěrečné překvapení se slavnostním vyhlášením 

 

 • při zaplacení do 20. 5. 2018 je cena kempu nejlevnější, následně - do 30.6. je kempovné dražší (přihlášení v den kempu je možné, ale cena může být až dvojnásobná)
 • storno k odhlášení: 14 dní před kempem vracíme 70 % z ceny kurzu, pak do dne začátku kurzu vracíme 20 % ze zaplacené částky
 • sourozenecká sleva nebo sleva při návštěvě více termínů je 10 % 

 

S dětmi obědváme:

Restaurace -  Restaurace na Gutovce - nový majitel

 

Předběžný týdenní program:

 

8:00 - 8:20

8:30 - 11:45

 

13:00 -14:00

14:00 - 16:30

16:30 - 18:00

Pondělí
rozcvička
beachvolejbal seznámení 
oběd
odpočinek
nácvik a testování hry
x
Úterý
rozcvička
lezení
oběd
beseda
výuka bruslení
x
Středa
rozcvička
minigolf
oběd

minigolf

minigolf
x
Čtvrtek
rozcvička
fotbal
oběd
odpočinek
cvičení a hry - fotbal
x
Pátek
rozcvička
street florbal
oběd
cviky a triky
hra a následnévyhlášení
x
.

Dětský příměstský všesportovní kemp 2018 na Gutovce

Všesporťák je název příměstského tábrou na Gutovce. Děti si při něm vyzkouší 5 různých sportů. Kemp jim nabídne tematické dny jednotlivých sportů, ve kterých se seznámí s úplnými základy daného sportu, vyzkouší si průpravné hry, ale nahlédnou i do ostré hry/zápasu/turnaje.

Kemp by měl dětem pomoct si vybrat, jakému sportu by se chtěly věnovat. To si tu právě můžou vyzkoušet zábavnou formou na Gutovce, protože s našemi instruktory je budou bavit všechny sporty. Kempy/tábory jsou určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Zaměření kempu je na beachvolejbal, lezení, fotbal, minigof a florbal, ale v doprovodném programu si vyzkouší mnoho dalších drobných her a sportů. Kemp  je veden zábavnou a naučnou formou. Tematické sportovní dny jsou obohaceny o pestrý doprovodný program, při kterém si zúčastnění mohou vyzkoušet další různorodé činnosti jako např. facepainting, lanový park, frisbee ultimate a další. V případě zájmu lze přihlásit jednotlivce i sourozence jen na pár dní – řešíme pak individuálně. Pro sourozence na celý týden nebo pro děti na více termínů máme je připravenou rodinnou slevu.
Výuka probíhá hravou formou pod vedením profesionálních lektorů. Pro zvýšení zájmu o sport je program kempu obohacen o ,,show“ freestyle ukázku bruslení a také besedu s významným českým sportovcem. O zábavu dětí se navíc stará náš maskot lev Alex. Vyvrcholením celého týdne je pak pro všechny zúčastněné obratnostní soutěž o věcné ceny, které jsou shodné pro všechny účastníky. Kempy jsou určeny jak pro úplné začátečníky, tak i pro velmi pokročilé sportovce i nesportovce.

Po celou dobu kempu se o Vaše děti starají vyškolení instruktoři společnosti Topsports, kteří jsou sami aktivními sportovci a mají mnohaleté zkušenosti s prací s dětmi. Jsou školeni odborníky na práci s dětmi.

Program probíhá každý den od 8:00 do 16:30 hodin a je rozdělen do několika bloků. Děti se schází v Praze 10 přímo v areálu GUTOVKA u ledové/in-line plochy. Čas příchodu záleží na rodičích/prarodičích, děti můžete přivést v časovém rozmezí od 7:30 do 10:00 hodin dle Vašich časových možností. Děti odchází podle potřeby i písemných pokynů od rodičů kdykoli od 14:00 do 16:45 hodin. Zahájením každého dne je rozcvička, která je sestavena z netradičních her a soutěží. Na začátku týdne rozdělujeme děti dle předvedených dovedností na menší skupinky a pod vedením instruktorů se učí jednotlivé sporty.

V průběhu celého dne dbáme na pravidelný pitný režim dětí, který je zajištěn na místě i v restauraci. Dopolední svačina skládající se z pokrmů dle na místě vyvěšeného jídelníčku (např. chléb se šunkou a jablko) je společně s odpolední svačinou doplňkem k hlavnímu jídlu dne, na které chodíme do restaurace "Na Gutovce" (oběd - polévka a hlavní jídlo, pití). 

Celková cena kempu zahrnuje kompletní program, úrazové připojištění, pitný režim, denně teplý oběd a 2x svačinu, Alexův odznak, sportovní tričko kempů a závěrečné překvapení. Zvýhodněná cena platí při provedení platby do 20. 5. 2018, následně se cena kempu zvyšuje. Slevu ve výši 10 % poskytujeme při přihlášení dítěte na více termínů nebo při přihlášení sourozenců. Slevy nelze sčítat a nejvyšší možná sleva je 10 %. V případě, že by se dítě nemohlo kempu zúčastnit, platí storno podmínky – při odhlášení do 14 dní před začátkem kempu vracíme 70 % ze zaplacené částky, poté (méně než 14 dní před začátkem kempu) 20% ze zaplacené částky.

Na Gutovce již šestým rokem také pořádáme In-line kempy po celé období letních prázdnin, a proto pevně věříme, že si vyberete vyhovující termín. Pokud však nejsou in-line brusle pro Vaše děti dostatečně „IN“, doporučujeme zúčastnit se některého z našich Cyklo kempů

Partneři:

GOOD partners:
Logo MyQ Logo MyQ Logo MŠMT Logo Rockmachine
Partneři:
Topsports Český instruktor 3Fvision Gutovka
Ski škola Šmejdíř Černý důl Sportobchod.cz
KV City Rolava
Logo Kupkolo
Apartmány Šnekin Benecko Krkonoše